ANIMÁTOR S 4KIDS

Být animátorem je sen malých i velkých, zkrátka všech, kdo s  animátory zažili nezapomenutelné léto bez hranic, ale i těch, co o této cool práci jen četli či slyšeli. Kdo by také nechtěl strávit léto na táboře, každý den záruka smíchu, příjemného kolektivu a hlavně spousta zábavy.

Ačkoli je to práce opravdu náročná, tak díky prostředí a skvělému týmu si můžete užít práci i formou zábavy. Animátoři jsou totiž ti, kteří zábavu vytváří. Animátor nebo také „zábavář“, jak animátora hezky česky nazýváme, baví děti i dospělé bohatým programem plných her a aktivit, do kterých se samozřejmě může s chutí zapojit.

Animace není pouze práce, ale také navazování nových kontaktů a přátelství, získávání nových zkušeností, objevovaní zajímavých míst a také průzkum země jinýma očima než z pozice klasického turisty. Pokud vás navíc baví sport, práce s dětmi či tanec, tak ani nepoznáte, že pracujete, léto si užijete a doba strávená s námi uteče jako voda.

Animace je prostě boží brigáda na léto a kdo ji ještě nezažil, tak by to měl rozhodně zkusit. Věřte, že těch vtipných a zábavných momentů je více, než si myslíte :).

icon-1.png

O NÁS

Pedagogicko-sociální pracovníci,které i v roce 2021baví pořádat akce pro děti.
icon-2.png

SÍDLO

č.p. 133 Velemín411 31 VelemínIČ: 09903054
icon-3.png

KONTAKT

Kancelář: 9:00 – 17:00Telefon: 601 504 836, 606 871 237Email: info@leto4kids.cz

4Kids - Léto bez hranic z. s. | Matyáš Huyer, Renáta Březinová a jejich tým 2021