FAQ

Nejčastěji kladené otázky

Zejména pro vaše pohodlí a úsporu drahocenného jsme připravili odpovědi na nejčastěji kladené otázky našich klientů. Pokud zde odpověď na vaši otázku nenajdete, můžete nám kdykoliv zavolat, napsat.

Rezervovat školní program (školu v přírodě, kurz, pobyt, školní výlet…) můžete nejjednodušeji prostřednictvím jednoduchého webového formuláře na stránce vybraného programu. Po odeslání webového formuláře vás bude kontaktovat náš pracovník, se kterým si vyladíte a odsouhlasíte detaily a případné požadavky k akci. Připravíme smlouvu o zajištění služeb. Po podpisu smlouvy zaplatíte zálohu v dohodnutém datu splatnosti. 

 

Doplatek se hradí přibližně měsíc před odjezdem na akci (co se týče škol v přírodě). Úhradu lze provést převodem na účet, v hotovosti na místě. Oproti platbě vždy vystavujeme daňový doklad. 

Ano. Pokud potřebujete např. pro Vašeho zaměstnavatele (příp. pro jiné účely) potvrzení úhrady tábora, či potvrzení o účasti dítěte na táboře, potvrzení Vám samozřejmě vystavíme. Stačí se na nás obrátit telefonicky na číslo +420 601 504 836, nebo na mail info@leto4kids.cz.

Podrobné informace ke každému táboru zasíláme hned po provedení rezervace na Vaši adresu (mailem, či poštou – dle Vašeho zadání). Tyto propozice jsou zároveň ke stažení na stránce pokyny k odjezdu nebo odjezdy.

Na našich táborech se na pozici zdravotníka střídá několik osob z praxe – studenti lékařských fakult, zdravotní sestry, lékaři a nebo kvalifikovaní zdravotníci zotavovacích akcí. Vybavení naší táborové lékárny je oproti platné vyhlášce ministerstva zdravotnictví nadstandartní.  Vždy dbáme na to, aby vybavení bylo kvalitní, a abychom byli připraveni na téměř jakoukoliv situaci. Po zakončení každé akce je automaticky zasílán mail rodičům se všemi informacemi týkající se ošetření dítěte na táboře!

Na tábory s sebou doporučujeme vzít pouze takové vybavení, které souvisí s daným zaměřením. Nedoporučujeme mobilní telefony, notebooky ani další podobnou drahou techniku. Přiveze-li si dítě na tábor přesto drahé, ale nepotřebné věci, činí tak na své vlastní riziko – 4Kids – nepřebírá odpovědnost za jejich případnou ztrátu.

Naši vedoucí jsou tu především od toho, aby připravovali a realizovali program pro Vaše děti. Nemohou proto splnit veškeré požadavky rodičů. Proto prosíme, nepožadujte po nich žádné nadstandardní služby jako např. každý den přidělovat již nadepsané pohledy nebo ohlídat zda si dítě bere vitaminy, které jste mu s sebou sbalili.

Všichni naši vedoucí jsou řádně školení a jejich priorita je se pečlivě a plnohodnotně starat o Vaše děti a jejich program plný zážitků. Proto nemohou odpovídat na dotazy rodičů během plnění programu. Vaše případné dotazy Vám rádi zodpovíme na našem telefonu 601 504 836. Krom toho na našem facebooku najdete spoustu fotek téměř každý den.

Pokud by se děly na táboře jakékoliv mimořádné události, týkající se Vašeho dítěte, budeme Vás sami informovat. Již v přihlášce jste nám dali dostatek kontaktů na Vás, abychom se s Vámi za každých okolností dokázali spojit. Tím, že nám svěřujete své dítě, tedy to nejcennější co máte, vkládáte v nás také svou důvěru. Mějte prosím trpělivost, a dejte dětem prostor na projev samostatnosti. O tom také tábory jsou. Pokud například bude chodit Vaše dítě tři dny v jednom triku, nebude zrovna učesané dle Vašich představ, věřte, že to nebude mít žádné následky 🙂

join us today!

Ready to discover amazing
adventure?

Follow Us