FAQ

FAQ PRO ŠKOLY

Náš tým je tvořen stálou skupinou vedoucích, o kterých víme, že jsou dostatečně kompetentní, a které dobře známe. Většinou se jedná o profesionály ze svých oborů dle zaměření akce, zdatné pedagogy. Při výběru vedoucích a animátorů dbáme na to, aby dokázali dětem předat nějaké zkušenosti a vědomosti, ale aby také děti dokázali zabavit a byli pro ně odpovídající autoritou. Konkrétní informace o každém z vedoucích můžete získat na webu ZDE. Všichni naši vedoucí jsou samozřejmě psychicky a fyzicky způsobilí pro práci s dětmi.

Standardně je možné pobyt uhradit dvěma splátkami: záloha + doplatek. Zálohu ve výši 50% celkové ceny pobytu žádáme uhradit měsíc od přijetí Vaší objednávky a doplatek měsíc před začátkem pobytu. Pobyt je možné zaplatit i najednou, nebo je možné si rozdělit i na několik splátek.

Všechny informace potřebné k platbě jsou uvedeny v samotném potvrzení objednávky a i v zaslané zálohové faktuře.

Pokud si přejete rozdělit úhradu za pobyt na více než dvě platby, můžete tento požadavek uvést již při objednání v části Poznámka. Splátkový kalendář umíme přizpůsobit Vašim potřebám. Podmínkou je úhrada pobytu – celková částka za pobyt ještě před nástupem na pobyt. Zpravidla je to měsíc před pobytem.

Dopravu na pobyt si můžete zajistit sami. V případě zájmu se zabezpečením dopravy pomůžeme a kalkulaci dopravy Vám vypracujme přímo z místa školy až k objednanému ubytovacímu zařízení.

Stravování je během školy v přírodě zabezpečené 5 x denně, je možnost doobjednat si i druhou večeři. V případě zájmu umíme zajistit i obědy navíc – např. v den odjezdu nebo obědové balíčky, ať už během výletů v průběhu pobytu nebo v den odjezdu. Informace o cenách Vám poskytne zaměstnanec vedení agentury. Pitný režim během pobytu je zajištěn během celého dne.

Během lyžařských výcviků je stravování zajištěno 3 x denně. Pitný režim během celého dne. Také je možné doobjednat si oběd navíc, případně obědový balíček.

Zabezpečení diet během pobytu – prosíme ověřit u zaměstnance vedení agentury. U většiny pobytů je již možné zajistit bezlepkovou dietu, bezlaktózovou, …

Tuto povinnost si bere smluvně na starost agentura.

Povinností školy (vysílající organizace) podle zákona č. 258/2000 Sb., je zajistit ohlášení příslušnému orgánu ochrany veřejného zdraví (krajská hygienická stanice v místě konání akce) konání akce – jeden měsíc před zahájením akce. Škola ohlásí termín a místo jejího konání, počet dětí, způsob zajištění stravování.

FAQ PRO FIRMY

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.