Školy v přírodě

S tematickým programem a netradičními aktivitami

Školy v první třídě pro celou školu. Programem škol v přírodě je především tematický příběh, který dětem přilíží dění. Nedílnou součástí program je environmentální nauka o životním prostředí, zážitkové a netradiční aktivity.

Tematické programy

Tematické programy ŠVP vyžadují pečlivou přípravu materiálu, kostýmů, aktivit a dalšího vybavení. V hlavní roli jsou však naši animátoři. Na jejich výběr klademe veliké nároky, proto se k dětem dostávají vždy pouze ti nejlepší animátoři.

Nabídka programů

Ať žijí duchové!

Námořníci jejího veličenstva

V zajetí stroje času

Pevnost Boyard

Program

Program ŠVP realizujeme první den v čase 13:00–18:00, další dny 9:00–18:00 a poslední den 9:00–11:30.
Jednodenní program realizujeme od doby příjezdu klienta, nejdéle však od  9:00 do 18:00.

 

V průběhu programu dbáme na fyziologické potřeby účastníků, doprovodu a instruktorů. Své místo proto mají krátké přestávky za účelem odpočinku. Dbáme na dodržování pitného režimu, hygienu, WC a svačinky.

 

V rámci některých tematických bloků uvítáme aktivní zapojení členů pedagogického doprovodu do programu. Ve většině případů se jedná o kooperaci s instruktory s cílem podpořit bezpečnost programu a jeho plynulou organizaci. 

Ceník škol v přírodě

Cena ŠVP je rozdělena zvlášť na částku za program a zvlášť za ubytování a stravu. Ubytovací a stravovací služby účtujeme klientovi jako samostatnou položku na faktuře. 

Potřebujete pomocst s
plánováním akce?

volejte na 

+420 601 504 836

Máte nějaký dotaz?

    Vyrazte s námi za zábavou, a rezervujte si svůj termín už teď!