Matyáš Huyer – Výkonný ředitel

Co Tě přivedlo k práci v dětské rekreaci?

K práci v dětské rekreaci mě přivedli skvělé tábory, který jsem se cirka od 11 let účastnil. Po pár letech, jsem se z pozice účastníka, dostal na pozici praktikanta, což mě nesmírně bavilo. Bavilo mě mít tu zodpovědnost, a celkově se starat o chod tábora. Po pár letech táboření následovala nesmírně cenná pracovní zkušenost, v nejmenované agentuře, která se také jako my zaobírala dětskou rekreací, a nejen tím. Můj první pracovní den jsem přijel do rekreačního areálu, a věděl jsem, že tohle je práce, kterou chci dělat celý život. Po pár letech jsme s pár skvělými a zkušenými přáteli, dali dohromady, a vzniklo z toho 4Kids – Léto bez hranic.

Co pro Tebe znamenají akce 4Kids?

Akce 4Kids jsou pro mě vším. Když říkám vším, tak tím myslím zdrojem energie, zdrojem skvělé nálady, zdrojem pocitu lásky a mnoho dalšího. Samozřejmě také ale nesmíme opomenout, že akce 4Kids jsou pro mě velkou zodpovědností, a zdrojem cenný zkušeností.

Jakou roli v rámci agentury zastáváš ty sám?

Fuuuu, jsem jedním ze zakladatelů naší agentury, zastávám funkcí výkonného ředitele a jednatele agentury po boku mé skvělé kolegyně Renátky. Na letních táborech jsem hlavním vedoucí a samozřejmě také členem realizačního týmu, který pro Vás chystá program.

Co čekáš od lidí, kterým dáváš svou důvěru?

Důvěra a zodpovědnost, jsou pro mě velice cenné a moc důležité faktory, které by ten člověk, jemuž svou důvěru dávám, měl mít. Také ale od nich očekávám loajálnost vůči firmě, kladný vztah k práci se všemi věkovými kategoriemi. Pokud by to bylo jen sebeméně možné, tak aby se neostýchal jakýmkoliv nápadům a připomínkám vůči programu, a tomu co bude na jeho pozici animátora vykonávat.

Renáta Březinová – Výkonná ředitelka

Co Tě přivedlo k práci v dětské rekreaci?

K dětské rekreaci mě přivedl především můj velký sen být učitelkou, který se i splnil. Další důvod proč jsem se začala věnovat dětské rekreaci bylo mé dlouholeté ježdění na letní dětské tábory s jednou z největších agentur v ČR, kam jsem se i ve svých 15 letech přesunula na druhou stranu břehu a zastávala pozici praktikanta a lektora do 17 let. V 18 letech jsem se stala oddílovou vedoucí, vychovatelkou, zdravotnicí a členkou realizačního týmu, což už je celkem vysoká pozice, protože celý program sestavujete a už je jen na Vás, jak ten den vypadá. Tato pozice mě přivedla po 3 letech na nápad vytvořit vlastní firmu, která se bude věnovat především dětské rekreaci, ale i dospělým.

 

Co pro Tebe znamenají akce 4Kids?

Akce 4Kids pro mě znamenají především velkou zodpovědnost, jelikož děti, učitelé, firmy a spousta dalších, kdo k nám jezdí, mají nějakou svou představu o programu, zázemí, týmu, funkčnosti, zkrátka o tom, jak by to chtěli či by to tak mělo být a na nás je, aby tomu opravdu tak bylo, my je zaujali a vykouzlili jim úsměvy ve tváři. Dále pro mě znamenají obrovskou srdcovou záležitost, jinak to ani nejde, každá akce je tak individualní, náročná, ale v tom je ta krása. Vždy mě zahřeje, když děti a celkově všichni odjíždí spokojení

Jakou roli v rámci agentury zastáváš ty sám?

Jsem jednou ze zakladatelů agentury a zastávám pozici výkonné ředitelky, jednatelky, zdravotnice na táborech a školách v přírodě, hlavní vedoucí a jsem jednou ze členů realizačního týmu, který tvoří veškeré programy pro všechny věkové skupiny.

Co čekáš od lidí, kterým dáváš svou důvěru?

Od lidí kterým dávám svou důvěru očekávám především spolehlivost, loajalitu, chuť a kladný vztah k práci s dětmi, firmami i ostatními členy týmu. Očekávám také nějaké zkušenosti, praxi, certifikáty, osvědčení či vhodné vzdělání. Dále také očekáváme zapojení do programu, různé nápady a návrhy, schopnost rozvíjet fantazii a tvořivost.

icon-1.png

O NÁS

Pedagogicko-sociální pracovníci,které i v roce 2021baví pořádat akce pro děti.
icon-2.png

SÍDLO

č.p. 133 Velemín411 31 VelemínIČ: 09903054
icon-3.png

KONTAKT

Kancelář: 9:00 – 17:00Telefon: 601 504 836, 606 871 237Email: info@leto4kids.cz

4Kids - Léto bez hranic z. s. | Matyáš Huyer, Renáta Březinová a jejich tým 2021