co dělat po objednávce programu

INSTRUKCE PO OBJEDNÁVCE

Po objednávce programu, zejména adaptační kurzy a školy v přírodě, od Vás budeme potřebovat spoustu informací a dokumentů k uskutečnění programu.

V případě že budete mí jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle +420 601 604 836, anebo na emailové adrese program@leto4kids.cz.

Děkujeme, realizační tým 4Kids.

huráááááááá na tábor!

INFORMACE K ODJEZDU

Odjezdová stanoviště – časové údaje k odjezdům –  informace k vlastní dopravě – potřebná dokumentace k autobusu

Informace k odjezdu, zveřejníme po vypsání pobytových letních dětských táborů na rok 2022.

s kufry to moc nepřežeň

CO S SEBOU NA TÁBOR

FAQ - kladené otázky

Ano, u nás lze pobyt na táboře hradit až do jeho plné ceny z fondu FKSP nebo na fakturu. Pokud potřebujete fakturu vystavit, uveďte v on-line přihlášce jako způsob platby „Fakturou na zaměstnavatele“ (…a uveďte zde požadované údaje) – či si fakturu u nás vyžádejte telefonicky.

Ano. Pokud potřebujete např. pro Vašeho zaměstnavatele (příp. pro jiné účely) potvrzení úhrady tábora, či potvrzení o účasti dítěte na táboře, potvrzení Vám samozřejmě vystavíme. Stačí se na nás obrátit telefonicky na číslo +420 601 504 836, nebo na mail info@leto4kids.cz.

Náš tým je tvořen stálou skupinou vedoucích, o kterých víme, že jsou dostatečně kompetentní, a které dobře známe. Většinou se jedná o profesionály ze svých oborů dle zaměření tábora, bývalé absolventy našich táborů, nebo zdatné pedagogy. Při výběru vedoucích dbáme na to, aby dokázali dětem předat nějaké zkušenosti a vědomosti, ale aby také děti dokázali zabavit a byli pro ně odpovídající autoritou. Konkrétní informace o každém z vedoucích můžete získat na webu 4Kids. Všichni naši vedoucí jsou samozřejmě psychicky a fyzicky způsobilí pro práci s dětmi.

Všichni naši vedoucí jsou pečlivě vybíráni konkursem z většího množství zájemců. Vždy je na zájezdu přítomen zkušený profesionální zdravotník, student lékařské fakulty, nebo lékař.  Naše rekreační střediska splňují veškeré zákonné požadavky na kvalitu ubytování mládeže, což je každoročně kontrolováno příslušnou hygienickou stanicí.

Rámcový denní režim táborového dne je následující:

Čas Program
7:30 budíček + (krátká lehká rozcvička) + ranní hygiena
8:00 –  9:00 snídaně
9:30 – 11:30 dopolední program (v průběhu programu pauza na svačinu)
12:00 – 13:00 oběd
13:00 – 14:30 polední klid
14:30 – 17:30 odpolední program s pauzou na svačinu
18:00 – 19:00 večeře
19:00 – 21:30 večerní program + večerní hygiena
21:00 – 22:00 večerka

 

Vše se samozřejmě přizpůsobí v případě potřeby daným okolnostem. Konkrétní program zahrnuje sportovní hry, hry rozvíjející šikovnost dětí, také hry zaměřené na soustředění, přemýšlení a práci s ostatními. Výběr her se přizpůsobí aktuálnímu počasí, kondici malých dobrodruhů a domluvě s dalšími družstvy. V průběhu celého pobytu probíhá celotáborová hra dle zvoleného námětu.

Všichni naši vedoucí jsou řádně školení a jejich priorita je se pečlivě a plnohodnotně starat o Vaše děti a jejich program plný zážitků. Proto nemohou odpovídat na dotazy rodičů během plnění programu. Vaše případné dotazy Vám rádi zodpovíme na našem telefonu 602 403 470. Krom toho na našem facebooku najdete spoustu fotek téměř každý den.

Pokud by se děly na táboře jakékoliv mimořádné události, týkající se Vašeho dítěte, budeme Vás sami informovat. Již v přihlášce jste nám dali dostatek kontaktů na Vás, abychom se s Vámi za každých okolností dokázali spojit. Tím, že nám svěřujete své dítě, tedy to nejcennější co máte, vkládáte v nás také svou důvěru. Mějte prosím trpělivost, a dejte dětem prostor na projev samostatnosti. O tom také tábory jsou. Pokud například bude chodit Vaše dítě tři dny v jednom triku, nebude zrovna učesané dle Vašich představ, věřte, že to nebude mít žádné následky 🙂

Na tábory s sebou doporučujeme vzít pouze takové vybavení, které souvisí s daným zaměřením.  Nedoporučujeme mobilní telefony, notebooky ani další podobnou drahou techniku. Přiveze-li si dítě na tábor přesto drahé, ale nepotřebné věci, činí tak na své vlastní riziko – 4Kids – v souladu s obchodními podmínkami – nepřebírá odpovědnost za jejich případnou ztrátu.

icon-1.png

O NÁS

Pedagogicko-sociální pracovníci,které i v roce 2021baví pořádat akce pro děti.
icon-2.png

SÍDLO

č.p. 133 Velemín411 31 VelemínIČ: 09903054
icon-3.png

KONTAKT

Kancelář: 9:00 – 17:00Telefon: 601 504 836, 606 871 237Email: info@leto4kids.cz

4Kids - Léto bez hranic z. s. | Matyáš Huyer, Renáta Březinová a jejich tým 2021