Vážení uchazeči o práci na dětských táborech a akcích agentury
4Kids - Léto bez hranic z. s.

Jsme rádi, že jste se rozhodli spolupracovat právě s námi. Každý rok hledáme nové tváře do našeho týmu a každý rok jsme potěšeni, kolik talentovaných, zajímavých a kreativních vedoucích, animátorů a instruktorů máme možnost mezi vámi nalézt. Agentura 4Kids pro udržení svých standardů a jejich zvyšování klade na personál určité nároky. Mezi ty na předních místech patří spolehlivost, ochota, flexibilita, profesionalita, komunikativnost, a především nadšení pro vykonávanou práci. Vše ostatní se od sebe můžeme vzájemně učit a dovést tak spolupráci k nejvyšší možné dokonalosti, kde výsledkem jsou plně spokojené děti, rodiče a konečně i my sami. Přejeme Vám hodně štěstí ve výběrovém řízení probíhajícím v termínech březen–červen každého roku a těšíme se na naši případnou spolupráci.

Popis pracovních postů

Instruktor (od 16 let): Nehonorovaný post, který slouží převážně k získávání zkušeností a jejich praktickém využití. Možnost získání bonusů či benefitu. Velmi vhodná funkce pro přechod z postu klient (účastník tábora) do postu personál, či pro získání praxe potřebné pro školy atd. Reference pro tyto účely agentura 4Kids při dobré spolupráci velmi ráda na požádání poskytne.

Vedoucí, animátor (od 18 let): Standardní a všeobecně známý post přímého oddílového vedoucího. Finanční ohodnocení individuální – roli hrají zkušenosti, délka spolupráce s agenturou 4Kids pestrost dovedností, které může dotyčný nabídnout, kariérní postup atd. Možnost získání bonusů a benefitu.

Provozní personál : Standardní posty v realizačním týmu. V tuto chvíli hledáme pracovníky na tyto pozice:

  • Zdravotník (pro výkon této pozice je nutné být oprávněn pracovat jako Zdravotník zotavovacích akcí)
  • Sekretariát LDT a ŠvP

Finanční ohodnocení jednotlivých pracovních pozic je individuální, roli hrají zkušenosti, délka spolupráce s agenturou 4Kids, pestrost dovedností, které může dotyčný nabídnout, kariérní postup atd. Každý zaměstnanec má možnost získat bonusy a benefity. Požadavkem pro výkon práce jsou nezbytná povolení (lékařská, hygienická, pracovní, u nezletilých od zákonného zástupce atd.). Vzdělání v oboru či praxe jsou výhodou, nikoliv však nutností.

Přihláška do týmu se vyplňuje pomoví elektronického formuláře ZDE. 

Přihlášky vyřizujeme především v období březen – květen, mějte proto prosím strpení, s podrobnostmi vás budeme včas kontaktovat telefonicky či mailem.

Povinná dokumentace - INSTRUKTOR

Povinná dokumentace - VEDOUCÍ, ANIMÁTOR